MEDYA HATAY

HABER

Ekonomy

SOCIAL MEDIA

Gaseteler

MEDYA HATAY

Arama

Gazeteler

News flash

Kripto Para Tehlikesi

Microsoft Kripto paraları ve madenciliğini artan tehlike olarak isimlendirdi.

Bir çok şirketin Kripto para madenciliğine yöneldiği ve bu alanda yatırım yapak için yeni yatırımlar yapmaya gittiği bir anda Microsoft, sanal para tehlikesi için uyardı.

Hackerların ve çeşitli suçlu yazılım şirketlerinin, başka insanların bilgisayarlarını ele geçirip o bilgisayarları kripto para madenciliği için kullandıkları ortaya çıkınca herkes bu işin içinden nasıl çıkılır, ya bilgisayarıma da bulaşırlarsa diye düşünmeye başlamıştı. Söylentilere göre bilgisayarınızda madencilik yapmaya çalışan bir virüsü formatla bile bazen silemiyorsunuz. Neyseki Microsoft bunun çözümünü sunmuş. Buna göre Windows Defender ,SmartScreen gibi uygulamalar ile virüsten korunabiliyorsunuz.

Türkiye’den Sırbistan’a 400 Milyon Dolar

Ekim ayında Sırbistan’a yaptığı ziyaret esnasında Cumhurbaşkanı Erdoğan Sırbistan’a yardım sözü vermişti.

Türkiye ile yakın ilişkiler geliştirmek isteyen Sırbistan, altyapı projelerinde kullanılmak üzere Türk Eximbank’tan 400 milyon dolar kredi aldı. Bakan Işık ise Türk şirketlerinin Sırbistan ile Bosna arasında yapılacak kara yolunun inşasına talip olduklarını belirtti.

Read more ...

ÜYELERİMİZİN HAKLARI BİZİM HAKLARIMIZDIR

S.S. 73 Nolu Yütaş Motorlu Taşıtlar Kooperatifi Olağanüstü Genel Kurulu’nu gerçekleştirerek başkanlığa Mustafa Demiray’ı getirdi.

S.S. 73 Nolu Yütaş Motorlu Taşıtlar Kooperatifi merkez şubesinde gerçekleşen Olağanüstü Genel Kurula S.S. 73 Nolu Yütaş Motorlu Taşıtlar Kooperatifi ortaklarının katılımıyla geçtiğimiz günlerde yapıldı.

YÜTAŞ’TA YENİ YÖNETİM KURULU LİSTESİ

Tüm üyelerin katılımıyla gerçekleşen olağan Genel Kurulda Mustafa Demiray oyların yüzde 53’ünü alarak S.S. 73 Nolu Yütaş Motorlu Taşıtlar Kooperatifi’nin yeni başkanı oldu. Mehmet Deniz’in Başkan yardımcılığına geldiği seçimde Hasan Türkmen muhasip olarak görev aldı. Denetleme kuruluna ise Kadir Safa ve Ali Gürler getirildi.

ATSO’YU AYAĞINIZA GETİRECEĞİZ

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) başkan adayı Ali Kavak, ekibiyle beraber Altınözü ilçesine yaptığı çıkarmada projelerini anlattı. Altınözü’lü iş adamlarının yoğun bir ilgi gösterdiği büyük buluşma Altınözü Belediyesi Sosyal Tesisleri Zeytin Kafe’de gerçekleştirildi. Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik Hareketi diyerek ekibiyle birlikte yola çıkan ATSO başkan adayı Ali Kavak’ın Altınözü’lü işadamlarıyla bir araya geldiği toplantıya kardeşlik, dostluk ve dayanışma mesajları damga vurdu.

Read more ...
Microsoft Kripto paraları ve madenciliğini artan tehlike olarak isimlendirdi. Bir çok şirketin Kripto para madenciliğine yöneldiği ve bu [...]
Ekim ayında Sırbistan’a yaptığı ziyaret esnasında Cumhurbaşkanı Erdoğan Sırbistan’a yardım sözü vermişti. Türkiye ile yakın [...]
S.S. 73 Nolu Yütaş Motorlu Taşıtlar Kooperatifi Olağanüstü Genel Kurulu’nu gerçekleştirerek başkanlığa Mustafa Demiray’ı [...]
Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) başkan adayı Ali Kavak, ekibiyle beraber Altınözü ilçesine yaptığı çıkarmada projelerini anlattı. [...]
Antalya’da yapılan Türkiye Wushu Şampiyonası’n da Altınözü Kaymakamlığı Gençlik ve Spor Kulübü Wushu Takımı Tarih [...]
Toplumların gelişmişlik düzeylerinin bir göstergesi de yaşlı nüfuslarının refah düzeyleridir. Türkiye İstatistik Kurumu’nun [...]
Hatay’ın Altınözü ilçesi Haçıpaşa köyünde dünyaya gözlerini açan Mehmet Dede, yaşına rağmen yılların çürütemediği biri olarak [...]
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50 (2 Votes)

 

When you have your accounts created, think about how you can use those in bringing visitors to your business website. Your website should already have rich content that your visitors find helpful. Now, you will strategize in how you can link your social media presence to your site.

Start by creating a link for each social media platform that you can include on each page of your website. A good spot would be somewhere in your header banner or by your navigation menu. Get the respective icons for each of your social media sites and post your links.

On your website, encourage your visitors to follow you on the social media sites for the latest announcements. Give them a reason to follow you, like offering special deals or promotions to your followers.

When you are making your first post in your social media accounts, introduce yourself and describe what information your visitors should expect to see here. For example, if you are creating your first post in Facebook, give a brief description of your business, and encourage people to post comments or questions about it. When you do get some feedback, respond to it promptly by acknowledging the poster and answer any questions promptly. It is this type of direct interaction that makes social media so effective in building strong customer relationships. Each poster can see the comments and responses from everyone else, so a little community can develop. This complements email marketing which is a one-to-one interaction for more personal questions.

Remember to include a link back to your main website from your social media accounts. The linking between your website and social media should be mutual to encourage visitors to remain with you. Generate more traffic by offering incentives for referrals.

Write a blog as an additional way to generate traffic to your website and social media accounts. In your blog, write about related topics that you think your target audience will be interested in.

The key is to get your brand out on the web in any way possible. Explore various avenues. The more interest you can generate, the more popular your website will become.

 

Comments  

0 #1 Super User 2018-03-20 19:44
:lol:
Quote

Add comment


Security code
Refresh

arşiv

bbc

BBC News - Home

21 October 2019

BBC News - Home

google

News in pictures

Slide background
WHERE TO GO
READ MORE
Slide background
WELCOME
START

World news